Storno podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro pořádání kreativních a vzdělávacích kurzů Centrum Vzletná s.r.o. platných od 8. listopadu 2018.

Pokud přihlášený účastník ruší umělecký kurz, workshop, seminář, otevřenou lekci, soustředění, speciál, atd., na který je přihlášen, je povinen uhradit  stornopoplatky.

a)  30 a více dní před začátkem kurzu/zájezdu …….. 100 Kč za osobu (administrativní poplatek)

b)  29 až 14 dní…………… storno poplatek 30% z ceny kurzu

c)  13 až 7 dní…………….  storno poplatek 60% z ceny kurzu

d)  6 až 3 dní……………… storno poplatek 80% z ceny kurzu

e)  2 a méně dní…………. storno poplatek 100% z ceny kurzu

Rušíte-li účast na akci ( kurz, workshop, seminář, otevřená lekce, soustředění, speciál, atd.), pak je nutné předem informovat společnost Malba a kresba s.r.o. o této skutečnosti písemně e-mailem prihlasky@vzletna.cz. Storno podmínky jsou vázány na termín obdržení Vaší zprávy společností Malba a kresba s.r.o.

Zajistíte-li za sebe náhradníka (jiného účastníka), který nastoupí za Vás na kurz, nevztahuje se k této změně žádný storno poplatek.

V rámci svého kurzu máte možnost nahradit si předem omluvené lekce v jiném termínu. Pokud nemůžete přijít na svoji pravidelnou lekci, omluvte se předem přes email info@vzletna.cz či telefonicky 774 262 553 a domluvte si náhradu lekce s jinou skupinou. Omluvené lekce je nutné nahradit v rámci trvání Vašeho běhu kurzu a z kapacitních důvodů se nepřevádějí do dalšíh běhů kurzů.

Zaplacením kurzovného účastník kurzu potvrzuje svůj souhlas s výše uvedenými storno podmínkami.

Student potvrzuje, že je s těmito Všeobecnými obchodními podmínkami plně srozuměn a že se jimi řídí Smlouva o výuce uměleckých kurzů.