Storno podmínky – Semestrální kurzy a workshopy

Něco se nepovedlo a vy musíte účast na našem kurzu, workshopu či táboře zrušit? V pořádku, vyvineme maximální možnou snahu domluvit se na obdobném plnění  v odpovídajícím rozsahu. Naším cílem je dospět k oboustranně vyhovující dohodě.

Nicméně pro všechny případy zde máme jasně definované storno poplatky.

Zrušení účasti na kurzu/workshopu/táboře 21 dní a více předem – 0% storno poplatek z ceny kurzu (vrátíme vám celou částku)
Zrušení účasti na kurzu/workshopu/táboře 14–20 dní předem – 20% storno poplatek z ceny kurzu (vrátíme vám 80% z kurzovného)
Zrušení účasti na kurzu/workshopu/táboře 13–7 dní předem – 50% storno poplatek z ceny kurzu (vrátíme vám polovinu z kurzovného)
Zrušení 6–2 dny předem – 75% storno poplatek z ceny kurzu (vrátíme vám 25% z kurzovného)
Zrušení 1 den předem nebo v den konání/zahájení nebo v průběhu kurzu/tábora – 100% storno poplatek z ceny kurzu (v těchto případech kurzovné ani jejich část nevracíme)

Kurzovné je možné převést na jinou osobu – náhradníka. V takovém případě si storno poplatky neúčtujeme.
V případě slevových kupónů uplatněných na zrušený kurz, budou storno poplatky dle předchozího ujednání vypočteny z úhrady nad rámec slevy.
Pokud dojde ke zrušení kurzu, workshopu či táboru z naší strany, vrátíme vám celou částku zpět. A to i v případě, kdy bude stanoven náhradní termín, který vám nebude vyhovovat.