Sprejování vánočního balícího papíru

Přesně víte, v jakém papíře by vám měl Ježíšek letos pod stromeček nadělovat? A nebo už se nemůžete dívat na nabídku vánočních balících papírů v obchodech?

Přijďte si k nám vyrobit originální vánoční balící papír a třeba si do něj rovnou krásně zabalit dárky. Domů si odneste hotové balíčky, které už stačí jen schovat pod stromeček! Užijeme si vánoční atmosféru plnou koled, teplého čaje, voňavé kávy a hlavně uměleckého tvoření. 

Vezměte děti, kamarády, rodiče a pojďte nasávat vánoční pohodu, protože tohle tvoření si užije každý! 

Připravili jsme pro vás workshop, během kterého si nazdobíme balící papír s pomocí sprejů a vlastnoručně připravených šablon. Ti kreativnější nebo proškolení v krasopísmu mohou techniku sprejování kombinovat s prvky kaligrafie nebo s potiskem vlastnoručně vyrobenými razítky z pěny. Povýšíme obyčejný balící papír na umělecké dílo.

K dispozici bude veškerý výtvarný materiál, včetně provázků, lepící pásky, větviček, květinových lístků příp. dalšího materiál pro dokonalý výsledek.


5. prosince 2021

neděle


10.00–12.30


 590 Kč


10 účastníků


Juliána Chomová

Lektorka workshopu

MgA. Juliána Chomová

Juliána je bezpochyby vycházející hvězdou ilustrace. Ve své vlastní tvorbě se zabývá komiksem a autorskými knihami. Za svoji tvorbu byla několikrát oceněna. Její komiksová kniha Slabikář Pětměstí se stala Nejkrásnější slovenskou knihou v roce 2013 a za svůj nejnovější komiks Magnus v roce x91 získala třetí místo v soutěži Nejkrásnější české knihy. Vede nezávislé nakladatelství Kudlapress a Fatcatpress.

Juliana patří mezi zkušené lektory s neotřelým přístupem, kterých si vážíme a jsme rádi, že se rozhodla sdílet svůj úhel pohledu právě u nás.

Vystudovala Ateliér ilustrace a knižní tvorby na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze.

Juliána u nás vede dětský kroužek Malí komiksáci a třeba Sítotiskový workshop pro dospělé.


Registrační formulář

  • Vyberte jednu z možností, děkujeme.
  • ano
  • ne
  • Vyberte jednu z možností, děkujeme.
  • ano
  • ne
(např. jméno účastníka, extra požadavky, způsob placení, atp.)
Centrum Vzletná s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení kurzu a vrácení celé částky kurzovného v případě nenaplnění kurzu minimálním počtem účastníků, nebo v případě zákazu konání kurzu z nařízení vlády ČR.

...další akce, které by vás mohly zajímat

Fantastická animační dílna – vyprodáno

Fantastická animační dílna – vyprodáno

Tři, dva, jedna – KLAPka... Animační tábor plný fantastických zvířat a prapodivných tvorů s Aničkou Mastníkovou a Janou Hruškovou právě začíná!

Malí ilustrátoři a redaktoři časopisu Holubet

Malí ilustrátoři a redaktoři časopisu Holubet

Improvizovaná letní redakce plná malých redaktorů a ilustrátorů, kteří celý týden budou pracovat na 4. vydání dnes již legendárního časopisu Holubet.

Klub malých ilustrátorů

Klub malých ilustrátorů

Mají vaše děti rády knížky a čtení? Baví je příběhy a komiksy? A mají ještě k tomu neposedné prsty, které by nejraději jen kreslily a tvořily?