Motion Design / After Effects pro pokročilé – on-line kurz

Přejete si, aby vaše dovednosti a technické znalosti stačily na realizaci vašich nápadů?

Už máte základní znalost Adobe After Effects, ale chcete jít dál a prohlubovat svůj um? Chcete, aby vaše animace nepůsobily lacině a mohli jste na ně být hrdí? Rádi byste pracovali na komplexnějších animačních systémech, ale brzdí vás nedostatečná znalost efektů a nástrojů, které jsou nutným základem pro tyto systémy? Už vás nebaví metoda pokus omyl?

Pokud už nechcete narážet na vlastní mantinely a pracovat s pohyblivou grafikou zcela neomezeně a tvořit grafiku, kterou se budete nadšeně prezentovat, přidejte se k nám!

Pronikneme do triků, které používají profesionálové v oboru.

Závěrem kurzu budeme budeme vytvářet za pomoci již vytvořených bloků a získaných dovedností animovanou znělku k virtuálnímu seriálu, takže vaše profesionální sny, se začnou pomalu plnit! 


28. dubna –
 30. června 2021

středa


18.00–20.30

10 lekcí á 150 minut


4690 Kč


max. 8 účastníků

zaručujeme, že se lektor může všem kurzistům plnohodnotně věnovat


Co se na kurzu naučíte?

– Naučíme se jak připravit rig ilustrace obličeje pro snadné animování a prozradíme si, jak funguje lipsync pro animování úst při mluvení.
– Ukážeme si, jak rozhýbat fotografii pomocí paralaxy i camera projection mappingu
– Budeme pracovat s dynamikou pohybu, druhotnými pohyby, time remapingem a rozdílným snímkováním.
– Podrobněji se budeme zabývat základy compositingu a možnostmi, jak efektně a jednoduše přidávat motion grafiku a speciální efekty do reálného videa
– V kurzu budeme animovat ve 2D s pseudo 3D efektem

– Probereme do hloubky efekty a nástroje, které se používají jako základní stavební kameny pro komplexnější animační systémy (displacement mapa, fractal noise, roughen edges, matte choke, luma a alpha matting atd.)

– Podrobněji se budeme zabývat základy compositingu a možnostmi, jak efektně a jednoduše přidávat motion grafiku a speciální efekty do reálného videa. (kromě 2D trackingu i planar tracking a camera tracking)

a mnoho dalšího... 

Proč právě náš kurz?

– V průběhu kurzu bude dostatek prostoru pro vaše dotazy, nápady a ideje a výuku budeme přizpůsobovat vaším potřebám a přáním.

– Po ukončení kurzu budeme v perfektním souladu s pracovním prostředím a nástroji After Effects. A co je nejdůležitější - vaši kreativitu nebude brzdit technická stránka věci.

Přátelské prostředí s partnerským a respektujícím přístupem

– Práce pod vedením zkušeného profesionála

Ondřej Štindl

lektor Motion Deisgnu a After Effects 

Ondřej je zkušený motion grafik s přesahem do postprodukce, kompozitingu a tvorby speciálních efektů. Motion grafikou se zabývá přes deset let, grafickému designu obecně se věnuje již 17 let.

Z DTP operátora se rychle vypracoval na grafika. Nicméně práce grafika se statickým obrazem ho časem omrzela. A tak se po hlavě vrhnul do dobrodružství motion designu, kde se po letech práce se statickou grafikou našel. Práce na pohyblivé grafice totiž pro Ondřeje není jen zdrojem obživy, ale současně i koníčkem.

Zajímá se o nové technologie a postupy a vždy ho neskutečně potěší, když se mu podaří najít pracovní postup, který například dokáže odstranit repetitivní a nudnou rutinu. Ondra zcela přirozeně a rychle vstřebává nové workflow a dokáže používat nový software. Současně je velmi přísný na kvalitu svých výstupů.

Má za sebou obrovské zkušenosti jako freelance Motion Graphipcs Designer. Spolupracoval a spolupracuje na motion grafice pro televizní tvorbu i sociální sítě, s postprodukčními studii a dalšími. Jeho práci můžete vidět na TV Nova nebo dříve na TV Prima, kde tvoří motion grafiku a animaci pro selfpromotion plnou speciálních efektů. Tvořil kreativní kampaně pro Stock Plzeň-Božkov a Prazdroj Plzeň. Vyrábí reklamní televizní motion spoty. Spolupracoval na filmu Alois Nebel a připravoval animovaná menu k filmovým a hudebním DVD diskům v dobách jejich největší slávy.

Ve volném čase rád fotí, běhá, čte, hraje na kytaru, staví vlastní FPV drony a věnuje se bojovému umění wing-tsun.


Registrační formulář

  • Vyberte jednu z možností, děkujeme.
  • ano
  • ne
  • Vyberte jednu z možností, děkujeme.
  • ano
  • ne
(např. jméno účastníka, extra požadavky, způsob placení, atp.)

...další workshopy a kurzy, které by vás mohly zajímat

Kurz Krasopísma s Karolínou Strykovou - začátečníci

Kurz Krasopísma s Karolínou Strykovou - začátečníci

Pětitýdenní kurz Krasopísma s Karolínou Strykovou.

Motion design & Postprodukce pro začátečníky – on-line kurz

Motion design & Postprodukce pro začátečníky – on-line kurz

Pojďte se naučit základy Motion Designu a postprodukce v After Effects.