Kreativní „skaut“ s Laurou a Leonou – celodenní výlet – duben

Třetí ze série celodenních kreativních výletů po Praze s Laurou a Leonou, studentkami ilustrace na pražské UMPRUM.

Ponoříme se do města a do jeho zelených zákoutí a budeme kreslit… Tentokrát zkusíme zmapovat známá pražská místa dětskýma „našima“ očima. Tešte se na plno kreativní zábavy. 

Za podporu děkujeme Ministerstvu kultury ČR.
Akce se koná venku a v prostorách Vzletné. 

S sebou: oblečení kterému nevadí pár skvrn + 
termosku s čajem + velkouu svačinu
Upozornění: Teplé oblečení na ven


sobota
10.00–16.00 hodin

11. března 2023


500 Kč

6 hodinový sobotní kreativní výlet
po Praze a na Vzletné


max. 12 dětí

od 8 let


Leona Krlínová & Laura Hédervári

lektorky a studentky Ateliéru ilustrace / Umprum

Laura Hédervári studuje už pátým rokem na pražské UMPRUM. Absolvovala bakalářské studium v ateliéru animace a teď studuje v Ateliéru ilustrace a grafiky, kde bude příští rok diplomovat. Mám ráda pastelové barvy a výjevy ze všedních dnů. 

Leona Krlínová je studentkou čtvrtého ročníku na UMPRUM v ateliéru Ilustrace a grafiky. Absolvovala dva roky v ateliéru kresby a grafiku na Fakultě výtvarných umění v Brně a má za sebou stáž v ateliéru Malby 1 na AVU v Praze. Ráda putuje přírodou, kde objevuje všelijaká místa a příběhy, které pak volně pronikají do jejích obrazů a ilustrací. Leona pracuje s širokou škálou sytých barev a odstínů, co se vrství, prolínají a vytváří svět plný zázraků, tajemných zákoutí a hřejivých vzpomínek.

...další workshopy a kurzy, které by vás mohly zajímat

Malý grafik ve světě her

Malý grafik ve světě her

V tomto kurzu se z vašich dětí stanou tiskaři, kreslíři a umělci, kteří objeví nejrůznější umělecké profese a grafické techniky. Ty potom uplatní při tvorbě třeba vlastní deskové hry a nebo kompletní sady karet ;)