Program – Vzletná – kreativní epicentrum
léto 2020

Letní příměstské tábory

Krátký animovaný film II.

Hanna Kovtun a Patricie Cmiková
Datum: 17. 08. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Dětská redakce Holubet s XAO

Klára Zahrádková & Katka Volfová
Datum: 10. 08. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Malí animátoři

Anna Mastníková
Datum: 03. 08. 2020
Čas: 9.00 — 17.00
Den: pondělí — pátek

Umělec dobrodruh

Tereza Šiklová a David Dolenský
Datum: 27. 07. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Umělec moderní

Ilona Polanski a Aliona Baranová
Datum: 20. 07. 2020
Čas: 9.00 — 17.00
Den: pondělí — pátek

Perseus a Medusa

Martin Lacko
Datum: 13. 07. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Kadeti a kadetky intergalaktické výpravy

Andrea Katonová
Datum: 07. 07. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: úterý–pátek

Krátký animovaný film I.

Hanna Kovtun a Patricie Cmiková
Datum: 29. 06. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek
podzim 2020

Připravované kurzy

Usměvavé krasopsaní pro děti

Lucie Špatenková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 16.30–17.30
Den: Pondělí

Krasopísmo

Karolína Stryková
Datum: 01. 10. 2020
Čas: 18.15–20.45
Den: Čtvrtek

Klub malých komiksáků

Juliána Chomová
Datum: 10. 09. 2020
Čas: 17:00–18:30
Den: Čtvrtek

Klub malých ilustrátorů s XAO

Klára Zahrádková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 14.30–15.30
Den: Pondělí

Grafická dílna — sítotisk, suchá jehla, monotypie, linoryt…

Juliána Chomová
Datum: 09. 09. 2020
Čas: 19.00–21.00
Den: Středa

Animační dílna pro děti

Anna Mastníková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 15.30–16.30
Den: Pondělí

Adobe After Effects pro začátečníky

Eliška Vojtková
Datum: 29. 09. 2020
Čas: 18.00–20.00
Den: Úterý

Motion design pro začátečníky

Eliška Vojtková
Datum: 05. 10. 2020
Čas: 18.00–20.00
Den: Úterý

Animační dílna pro děti

Anna Mastníková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 15.30–16.30
Den: Pondělí

Adobe After Effects pro začátečníky

Eliška Vojtková
Datum: 29. 09. 2020
Čas: 18.00–20.00
Den: Úterý

Usměvavé krasopsaní pro děti

Lucie Špatenková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 16.30–17.30
Den: Pondělí

Klub malých komiksáků

Juliána Chomová
Datum: 10. 09. 2020
Čas: 17:00–18:30
Den: Čtvrtek

Klub malých ilustrátorů s XAO

Klára Zahrádková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 14.30–15.30
Den: Pondělí

Animační dílna pro děti

Anna Mastníková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 15.30–16.30
Den: Pondělí

Usměvavé krasopsaní pro děti

Lucie Špatenková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 16.30–17.30
Den: Pondělí

Krasopísmo

Karolína Stryková
Datum: 01. 10. 2020
Čas: 18.15–20.45
Den: Čtvrtek

Grafická dílna — sítotisk, suchá jehla, monotypie, linoryt…

Juliána Chomová
Datum: 09. 09. 2020
Čas: 19.00–21.00
Den: Středa

Klub malých komiksáků

Juliána Chomová
Datum: 10. 09. 2020
Čas: 17:00–18:30
Den: Čtvrtek

Klub malých ilustrátorů s XAO

Klára Zahrádková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 14.30–15.30
Den: Pondělí
aktuální akce

Workshopy, přednášky a akce

Krátký animovaný film I.

Hanna Kovtun a Patricie Cmiková
Datum: 29. 06. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Kadeti a kadetky intergalaktické výpravy

Andrea Katonová
Datum: 07. 07. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: úterý–pátek

Perseus a Medusa

Martin Lacko
Datum: 13. 07. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Umělec moderní

Ilona Polanski a Aliona Baranová
Datum: 20. 07. 2020
Čas: 9.00 — 17.00
Den: pondělí — pátek

Umělec dobrodruh

Tereza Šiklová a David Dolenský
Datum: 27. 07. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Malí animátoři

Anna Mastníková
Datum: 03. 08. 2020
Čas: 9.00 — 17.00
Den: pondělí — pátek

Dětská redakce Holubet s XAO

Klára Zahrádková & Katka Volfová
Datum: 10. 08. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Krátký animovaný film II.

Hanna Kovtun a Patricie Cmiková
Datum: 17. 08. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Pokročilé montáže ve Photoshopu

Tomáš Čurda
Datum: 10. 10. 2020
Čas: 10.00–18.00
Den: Sobota & Neděle

Pokročilé montáže ve Photoshopu

Tomáš Čurda
Datum: 10. 10. 2020
Čas: 10.00–18.00
Den: Sobota & Neděle