Vánoční mramorování
200 Kčworkshop

Started on 08. 12. 2019 Sobota
výsledky mramorování mapíru

Vánoční mramorování

Lektorka Juliana Chomová vás zve v neděli 9. 12. na workshop mramorování, tentokrát už s vánoční tématikou. Budeme mramorovat vánoční ozdoby, které si buď přinesete, nebo u nás vyrobíte z kartonu. Za pomoci této techniky si u nás můžete ozdobit balící papíry na vánoční dárky, girlandy, komety, hvězdy, andělíčky, jmenovky ke štědrovečerní tabuli, podtácky a prostírky a spoustu dalších vánočních dekorací. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete a jaké barvy si vyberete. Výsledek je vždy krásný a každý kousek je originál.

Věděli jste, že si touto technikou můžete nazdobit i svíčky na adventní věnec?

Workshopy jsou určené pro velké i malé zájemce od 4 let.

Workshop povede zkušená lektorka, Juliána Chomová, která se věnuje ilustraci, komiksu a tiskovým technikám.

Mgr. Art. Juliána Chomová

Juliána studovala grafické techniky již na střední škole Užitkového výtvarnictví v Košicích. Později se věnovala knižní tvorbě a volné grafice na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Poté přesídlila do Prahy, kde na Vysoké škole Umělecko-průmyslové v Praze vystudovala Ateliér ilustrace a knižní tvorby.

Juliána je bezpochyby vycházející hvězdou ilustrace. Ve své vlastní tvorbě se zabývá komiksem a autorskými knihami. Za svoji tvorbu byla několikrát oceněna. Její komiksová kniha Slabikář pětměstí se stala Nejkrásnější slovenskou knihou v roce 2013 a za svůj nejnovější komiks Magnus v roce X91 získala třetí místo v soutěži Nejkrásnější české knihy. Se svým partnerem vede nezávislé nakladatelství Kudlapress.

Juliana se umí pořádně zabrat do práce a tím svou tvorbu posouvá stále zajímavějším směrem. Její perfekcionistický přístup je v kurzech obrovským přínosem. Patří mezi zkušené lektory s neotřelým přístupem, kterých si vážíme a jsem rádi, že se rozhodla sdílet svůj úhel pohledu právě u nás.

Centrum Vzletná s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení kurzu a vracení kurzovného v případě nenaplnění kurzu minimálním počtem účastníků.

V kolik? 
13:00—15:00 hodin

Kdy?
Neděle 8.12.2019

Cena?
200 Kč / workshop