Svobodu! aneb vyrob si svůj transparent na oslavu Dne boje za svobodu! – Vzletná – kreativní epicentrum

Svobodu! aneb vyrob si svůj transparent na oslavu Dne boje za svobodu!
50 Kčworkshop

Started on 16. 11. 2019 Sobota
SAMETOVÝ

Svobodu! aneb vyrob si svůj transparent na oslavu Dne boje za svobodu!

„Za akademickou svobodu“

„Proč se učit nesmysly“

„Pro svobodnou republiku ve svobodné Evropě“

„Svobodu!“

To jsou některá z hesel, která se bezmála před 30 lety jednoho pošmourného podzimního odpoledne provolávala na pražském Albertově. Psal se tehdy 17. listopad 1989 a následná demonstrace znamenala začátek cesty k demokracii a svobodě u nás.

Pojďte si na Vzletnou připomenout, jak pohnutá doba to tenkrát musela být! Prostor na Vzletné se promění v místo, kde se chystá demonstrace. Každý má jednoznačný úkol – vyrobit ten nejkrásnější transparent a vymyslet na něj to nejlepší heslo! Zapojit se musí malí i velcí. Fantazii se meze nekladou.

 

Workshop povede Karolína Stryková, kreativní duše, která se zabývá různými druhy umění a uměleckými řemesly. Profesionálně se věnuje ilustraci, grafickému designu a krasopísmu. Právě u nás na Vzletné vede již druhým rokem oblíbený kurz Krasopísma. Karolína studovala grafiku, knihařství, grafický design a typografii a nejvíc ze všeho miluje kombinování a prolínání všech těchto svých oblíbených oborů a technik. Nikdy nepracuje jen na jednom projektu. Kromě lektorování, ilustruje dětské knihy, vytváří visuální identitu pro malé firmy a větším klientům kreslí na zdi kanceláří obrazy. V současné době má své vlastní papírnictví značky Paragraph.

V kolik? 
10:00—16:00 hodin

Kdy?
Sobota 16.11.2019

Cena?
50 Kč / workshop (materiál je v ceně workshopu)

připravujeme

Co by Vás mohlo zajímat...