Proměny interiéru – redesign bytu – Vzletná – kreativní epicentrum

Proměny interiéru – redesign bytu

Starting 13. 11. 2020 Pátek

Proměny interiéru s designérkou

Jedinečný kurz, který se věnuje proměnám vašich interiérů.

Hledáte vhodnou barvu na zeď do ložnice? Přemýšlíte, jak uspořádat předsíň, abyste stále nezakopávali o boty ostatních členů domácnosti? Jste vyčerpaní z neustálých roztržek dětí, když si v dětském pokoji vytyčují svůj prostor?

Pro všechny, kteří přemýšlí o svém místě na bydlení, je tu praktický a inspirativní průvodce proměnou pokoje – od bláhových představ, přes stěžejní nápad a technický půdorys, skrze úskalí výběru, až po naplánování hladké realizace, aniž by to nějak zásadně vyčerpalo váš rozpočet.

Už nikdy vás nepoleje studený pot, když u dveří zazvoní (nečekaná) návštěva!

Za pomoci zkušené designérky dokážete proměnit svůj pokoj ve vlastní osobitý interiér, který bude vypadat krásně a naprosto profesionálně a vy se konečně budete doma cítit dobře.

Radka se Světlanou vám pomohou přesně konkretizovat očekávání spojená s proměnou místnosti. Vymyslíme praktickou část – rozmístění nábytku na půdorysu pokoje a určení jednotlivých zón (odpočinková, pracovní, průchozí,..).

Budeme se zabývat barevnou harmonií a kontrasty, výběrem stěžejních kousků nábytku pro moodboard a nejrůznějšími vzory. Naučíme se pracovat s moodboardem jakožto nedílnou součástí procesu plánování změny v interiéru.

Co ještě?
Získáme praktické rady pro výběr tapet, barev, materiálů. Ukážeme si, jak dosáhnout dojmu z moodboardu i ve skutečném pokoji. Zkusíme vybrat konkrétní kousky i vhodné doplňky, řekneme si, co se k sobě hodí, co se nehodí a příp. najdeme řešení, jak sladit zdánlivě neladící kusy.
Podíváme se na rozpočet a dáme vám tipy na obchody nebo dodavatele.

Co si odnesete?
Profesionální a konkrétní návrh řešení na proměnu interiéru dle vašich představ.
To vše na papíře, tiskárně a displejích vašeho chytrého telefonu.

Komu je kurz určen?
– všem, kteří chtějí hezky bydlet, ale nevědí, jak na to
– 
těm, kteří stále hledají nové zlepšováky svého bydlení
– 
všem, kteří rádi opečovávají a zkrášlují svůj byt

Co se v kurzu naučíte?
– 
jak na proměnu interiéru
– 
práce s moodboardem
– 
kde hledat inspiraci
– 
plánování proměny
– 
rozpočet
– 
s lehkostí kombinovat různé styly, barvy a materiály
– 
přemýšlet v prostoru o prostoru

Proč právě náš kurz?
Jedinečná šance konzultovat svou představu a návrh s profesionálními designérkou, kterou znáte z jednoho z nejlepších časopisů o bydlení u nás.
Příjemná atmosféra, individuální přístup a konzultace.
Téměř každý nápad se dá realizovat

lektorka Radka Vyplašilová

Radka Vyplašilová

Radka Vyplašilová je interiérová designérka, která několik let pracovala (a teď se opět vrací) v redakci úspěšného časopisu o bydlení – Marianne bydlení. Za jejího působení získal Marianne bydlení několikrát ocenění Nejlepší časopis roku.

Radka je designérka s vlastním rukopisem, která ale dokáže skvěle komunikovat s klienty a společně nacházet pěkná, originální a funkční řešení.

lektorka kurzu Redesign interiéru – Světlana Milotová

Světlana Milotová

Světlana Milotová ve své tvorbě uplatňuje vášeň pro architekturu, prostor, design, módu, ilustraci a hru. Má bohaté zkušenosti z navrhování a následných realizací řady projektů v oblastech interiér designu, scénografie, stylingu a výstavnictví.

Mezi její klienty patří exkluzivní klenotnictví Halada (Art Directorka), Nila Store s.r.o. (kreativní stylistka), Jatka78 (výtvarné zpracování interiéru Jatek od konceptu až po samotnou realizaci) nebo Česká televize (scénická dekorace pořadu pro děti Čítanka — 2014 > výtvarný návrh studiových dekorací s následnou realizací).

důležité informace o kurzu

pátek

10.00–12.30

cena

3990 Kč

v ceně kurzu jsou zahrnuty
výtvarné potřeby

13. listopadu–4. prosince 2020

4 setkání

registrace

Registrace: Redesign interiéru

(např. jméno účastníka, extra požadavky, způsob placení, atp.)