Pilates po porodu s Olgou V. Strakovou

Started on 11. 03. 2020 Středa
Pilates po porodu

Pilates po porodu s Olgou V. Strakovou

2190 Kč / kurz

290 Kč / lekce

Cílem kurzu je naučit Vás lépe vnímat a ovládat své tělo, zlepšit jeho držení, vrátit mu funkčnost a bezbolestnost. Osvojíte si základní cviky na střed těla, pánevní dno, chodidla. Součástí první lekce je krátká přednáška + diskuze o tom, jak fungují zejména svaly středu těla, tzv. CORE, proč je důležitý a jak ovlivňuje ostatní partie. Postupně objevíte svaly o kterých jste ani netušily, že existují a naučíte se je ovládat (zapojit). Možná vás překvapí, že méně někdy znamená více a že i zdánlivě titěrné pohyby mohou mít velký efekt.

Kurz je určen laické veřejnosti (ne instruktorům atd.), primárně pro ženy po porodu (od ukončeného šestinedělí po „kdykoliv“), protože se stále setkávám se spoustou nesmyslných návodů na youtube, ale i ve fitness centrech. V těchto zaručených radách se do cvičení běžně zařazuje prkno (plank), sedy lehy, cvičí se s bedry přilepenými k podložce apod.. Výsledkem je, že se držení těla po těhotenství spíše zafixuje, než by se zlepšilo.

Důvod, proč se do kurzu zapsat může být i ten, že: trpíte inkontinencí, diastázou (rozestup rectus abdominis), bolestmi zad (bedra, krk, hrudník), ochablé svaly středu těla.

Kurz se koná každou středu od 10.15 do 11.15 hodin, celkem 8 lekcí 11. 3. — 6. 5. 2020

Datum 
11. 3. — 6. 5. 2020

Čas 
10:15 — 11:15

Den
Středa

připravujeme

Co by Vás mohlo zajímat...