Multimédia – víkendový přípravný kurz na střední a vysoké školy – Vzletná – kreativní epicentrum

Multimédia – víkendový přípravný kurz na střední a vysoké školy
1500 Kčkurz

Started on 09. 11. 2019 Víkend
Kurz Adobe After Effects

Multimédia – víkendový přípravný kurz na vysoké školy

1500 Kč/kurz

Intenzivní víkendový kurz je určen především uchazečům o studium animace a mediální tvorby na vysokých školách, kteří si chtějí doplnit praktické znalosti před přijímacími zkouškami. Lekce probíhají na základě konzultování domácích prací, tvorby individuálního portfolia, přípravy scénáře a storyboardů, rozšíření znalostí o aktuálním dění v dané problematice a přednášek o konkrétních problémech audiovizuální tvorby.

Poznámka: K účasti v kurzu je nutný vlastní počítač a doporučujeme mít nainstalované programy: Adobe Premiere, After Effects, Dragon Frame

Eliška Vojtková
Eliška Vojtková je absolventkou oboru Filmová a televizní grafika na UMPRUM, video a motion designér. Kromě videa a animace se také věnuje pohyblivému obrazu v jeho nedigitálních podobách jako camera obscura nebo předanimační techniky, a vyučuje stopmotion animaci ve spolku ULTRAFUN. Minulý rok strávila jako freelancer v kreativní agentuře DDB v Budapešti, spolupracuje s Českou televizí a s UMPRUM v Praze.

Centrum Vzletná s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení kurzu a vracení kurzovného v případě nenaplnění kurzu minimálním počtem účastníků.

Datum
09. 11. 2019 — 10. 11. 2019

Čas
10.00–17.00 hodin

Den 
sobota a neděle

Register Now
připravujeme

Co by Vás mohlo zajímat...