Úvod do mindfulness
250 Kčworkshop

Started on 12. 06. 2019 Středa
Úvod do mindfulness

Úvod do mindfulness

250,- Kč/workshop

Mindfulness je typ mentálního tréninku, který nám pomáhá lépe a rychleji regulovat stres, negativní emoce, či zastavit opakující se myšlenky. Díky tomu máme možnost být více „nad věcí“ a mít osobní i pracovní život více ve svých rukou. Jedná se o vědecký přístup, který vznikl v roce 1979 na UMASS Medical School a je podpořen mnohými výzkumy.

Na dvouhodinovém workshopu se dozvíte, co to je mindfulness a jaké jsou jeho benefity. Prakticky se seznámíte s několika cvičeními mindfulness. Workshop je postaven na vlastní zkušenosti. Vše si aktivně zkoušíte a poté rozebíreme v následné diskusi. Součástí workshopu jsou i teoretické vstupy k daným tématům, které celou diskusi zasazují do širšího rámce a poskytují potřebné informace.

Pro více informací o tom, co to mindfulness je doporučuji navštívit web lektora Michala Dvořáka: www.bemindful.cz.

Lektor: Michal Dvořák
CFM Qualified MBSR Teacher
Učí to, co sám žije, pravidelně medituje a využívá mindfulness v příjemných i náročných situacích, které mu život přihrává. Mindfulness Michalovi dodává klid, pomáhá zvládat stres, uklidnit hlavu a dává mu důvěru v sebe i život okolo. Absolvoval mindfulness teacher program na UMASS Medical School (USA), pětiletý psychoterapeutický výcvik (SUR). WEB www.bemindful.cz FB @bemindful.cz IG bemindfulcz

V kolik?
18:30—20:30 hodin

Kdy:?
18.6.2019

Cena?
250,- Kč

Více info