Letní příměstský tábor – tiskneme na látku
3900 Kčtýden

Started on 22. 07. 2019 týden
Tisk na látku ROE retterova a Nikola Logosová

Tiskneme na látku

3900Kč/týden

Děti si na letním táboře vyzkouší techniku tisku na látku metodou punkového sítotisku a to včetně přípravy motivu, míchání barev, osvitu sítotiskových sít a samotného tisku na látku. Je možné přinést vlastní (světlý) textil, pokud třeba chcete oživit svůj oblíbený kousek, nebo si vyrobit vlastní látku, ze které si ušijete kousek zcela nový. Fantazii se meze nekladou, bude to zábava. Těšíme se na vás!

Lektorky

Linda Retterová
Linda se věnuje jak animování vlastních filmů, tak potisku textilu. Vystupuje pod svojí vlastní značkou ROE, pod kterou vydává i malé sešitky, omalovánky a další tištěné věci.
Její vizuály jsou pestrobarevnou explozí textur a vzorů. Často jí můžete potkat na Knihexu nebo jiných akcích, kde prezentuje svojí tvorbu.

Nikola Logosová
Nikola se věnuje ilustrování plakátů a především dětských knih. Její poslední kniha Pozor Doktor! vyšla nedávno u nakladatelství běžíliška a získala za své výtvarné zpracování ocenění Zlatá stuha. Dále jí baví vydávat malé deníčky se svými kresbami z cest. S Lindou se zná už od šesti let, kdy spolu začaly chodit na základní školu. Díky tomu spolu tvoří dobrý tým, který vám rád se vším pomůže!

Maximální kapacita redakce je 15 dětí. Doporučený věk dítěte 6—12 let
Cena 3900,- Kč (včetně teplého oběda, svačinky a vstupu do muzea, galerie)
Místo konání: Vzletná, Milady Horákové 56, Praha 7

Kdy?
26.7 — 29.7.2019

Rámcový program táborů:
8:30 – 9:00 setkání na Vzletné
9:00 – 12:00 ilustrátorská dílna
12:00 – 13:00 oběd
13:00 – 16:00 plenér v přírodě, muzeu, nebo galerii
16:00 – 17:00 návrat na Vzletnou

Strava:
Svačinka
Teplý oběd
Pitný režim

Centrum Vzletná s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení kurzu a vracení kurzovného v případě nenaplnění kurzu minimálním počtem účastníků.

Přihlásit se