Kurz vizuální identity pro influencery
5400 Kčkurz

Starting 3. 10. 2019 Čtvrtek
Vzletna_grafdiz_eventFB_01

Kurz vizuální identity pro influencery

5400 Kč / kurz

Chceš se naučit vytvářet originální a poutavé vizuály na sociální sítě, které budou jedinečné a šité na míru Tvé osobnosti? Nevíš jak si vybrat z barevných palet a přednastavené šablony Ti přijdou o ničem?

10 týdenní kurz, na kterém budeš mít příležitost hravě experimentovat se svojí online identitou, dát prostor své kreativitě a poradit se s odborníkem na vizuální komunikaci. Nejprve si ve skupině zodpovíme důležité otázky, které by měly definovat konkrétní náležitosti ideálního vizuálu a v druhé části přejdeme k praktické části workshopu.
Přímo na místě si tak budeš moci vytvořit set vizuálů na sociální sítě, nebo si definovat a vytvořit svůj unikátní vizuální styl pro svůj blog, Facebook, Instagram či Youtube kanál.

O lektorce:
Lenka Hámošová je grafická designerka, vizuální kritička a výzkumnice. Ve své praxi se zaměřuje na design vizuálních identit a komunikačních strategií pro malé firmy, kulturní instituce a jednotlivé freelancery. Věnuje se výzkumu v oblasti transparentnosti vizuální komunikace a kritického designu. Absolvovala magisterské studium designu na Sandberg Institute, Rietveld Academie v Amsterdamu, kde dlouhodobě působila. V Holandsku také organizovala několik workshopů zaměřených na experimentální formy vzdělávání v oblasti vizuální kultury a podpory interdisciplinární spolupráce mezi profesionály z oblastí designu, žurnalismu a informačních technologií. V současnosti žije v Praze a spolupracuje s platformou pro studium vizuální kultury Fresh Eye.

 

Poslechněte si rozhovor s Lenkou na radiu Wave: https://wave.rozhlas.cz/reklama-versus-realita-jak-s-nami-manipuluji-vizualizace-developerskych-projektu-8041823?fbclid=IwAR2ZxmYasYCJ_WU3UohHnyStilfcDDMSqr19VZ0VgyPxYhPrvq8-i5GuW9Y#volume

http://hamosova.com/
http://lenka.hamos.sk/
https://www.instagram.com/lenkahamosova/
https://twitter.com/Lenka_Hamosova

Datum 
3. 10. 2019 — 5. 12. 2019

Čas 
19:00 — 21:00

Den
Čtvrtek

připravujeme

Co by Vás mohlo zajímat...