Kadeti a kadetky intergalaktické výpravy – Vzletná – kreativní epicentrum

Kadeti a kadetky intergalaktické výpravy

Starting 24. 08. 2020 pondělí–pátek

Letní příměstský tábor – Kadeti a kadetky intergalaktické výpravy

7. – 10. července 2020

Máte doma tvořivého nadšence, který miluje lepení, vybarvování a vystřihování?

Nechte ho s námi nasednout do rakety a vyrazit až ke hvězdám! Z cesty po Mléčné dráze si zpátky na Zem přiveze kupu zážitků a hvězdných artefaktů.

Vítáni jsou snílci, jednorožčí princezny i odvážní malí hrdinové, kteří se nezaleknou žádné mezi orbitální výzvy. Uvolníme vesmírnou fantazii a necháme se unášet stavem beztíže, komunikací se vzdálenými civilizacemi a přímo nezvladatelnou silou kreativního tvoření. Společně se ponoříme do tajů všemocného vesmíru a prozkoumáme záhadná vesmírná zákoutí. Postavíme si raketu a vydáme se po oběžné dráze na poznávací cestu za obyvateli vesmírných těles. Nabereme síly v duhovém háji pod třpytkatými palmami nebo se projedeme na jednorožcích.

O Vesmíru si budeme povídat a dozvíme se o něm plno zajímavostí. Jakmile zjistíme, co to vesmír je, přistoupíme k vyrábění vlastních planetek, hvězd nebo celé sluneční soustavy. Vyrobíme si intergalaktické kostýmy a poletíme v nich do parku zkoumat kouzelné broučky. Tvořit budeme hlavně z recyklovaného materiálu, ale občas nám to ujede do blyštivě třpytkaté oázy. To už tak ve vesmíru chodí.

Tak vzhůru ke hvězdám!

Pro koho je tábor určen?
Pro všechny děti od 6 do 10 let.

Denní program tábora:
8:30–9:00 setkání na Vzletné
9:00–12:00 vesmírna dílna
12:00–13:00 oběd
13:00–16:00 plenér v přírodě, muzeu, nebo galerii
16:00–17:00 návrat na Vzletnou

Strava:
2x svačina, teplý oběd, pitný režim

Kapacita:
maximálně 10 dětí

Centrum Vzletná s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení kurzu a vrácení celé částky kurzovného v případě nenaplnění kurzu minimálním počtem účastníků, nebo v případě zákazu konání kurzu z nařízení vlády ČR.

20200424_125640-01-01

Andrea Katonová

Andrea je kreativní, místy nadpozemská bytost. Živí se převážně komerčním set designem a výrobou dekorací pro film a reklamu. Se zájmem tvoří autorské instalace a fotografie na hraně (někdy i hodně za hranou kýče) a její tajnou dlouholetou láskou je Brad Pitt.

důležité informace o kurzu

každý den

8.30–17.00

cena

4990 Kč

v ceně kurzu jsou zahrnuty
svačiny, obědy

ve dnech

24.–27. 8. 2020

pondělí–pátek

Fotky z předchozíh příměstských táborů na Vzletné