Grafická dílnička pro děti
3900 Kčsemestr

Starting 30. 9. 2019 Pondělí

Grafická dílnička pro děti

3900 Kč/semestr
Hravě strávený čas v dílničce s Juliánou malého tiskaře překvapí!
Nudit sa rozhodně nebude. Tiskař bude tvořit, rýt, válet, stříhat a tisknout lisem.
Budeme se bavit o tom jak šetřit naši přírodu a nápady budeme kreslit a převádět do linorytu, suché jehly, sítotisku a jiných technik. Nakonec vytvoříme společne malou knižku, ve které spojíme všechny naše nápady do jednotného celku. V ceně kurzu jsou všechny pomůcky i občerstvení. Staré triko nebo košile sebou!

 

Juliána Chomová
Juliána Chomová, absolventka Ateliéru ilustrace na Vysoké škole umělecko- průmyslové v Praze a také absolventka Ateliéru knižné tvorby a volné grafiky na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave, dlouhodobě žije a působí v Praze. Věnuje se autorské knize, komiksu a kresbě. Spolu s přítelem založila sítotiskovou dílnu Fatcat press, která se věnuje potisku textilu a papíru pro přátele a širší veřejnost. Kromě toho působila v nezávislém nakladatelství Kudlapress, které se zaměřuje na tisk autorských publikací a zinů. Juliána dlouhodobě učí grafické techniky a ilustraci. V roce 2016 získala za svoji Trilogii interaktivních sešitů pro děti, Hafanova dobrodružství Cenu Nadace Miroslava Šaška a 1.místo v Nejkrásnejší české knize v kategorii literatura pro děti.

Centrum Vzletná s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení kurzu a vracení kurzovného v případě nenaplnění kurzu minimálním počtem účastníků.

V kolik? 
15:30 —17:00

Kdy?
Každé pondělí