Pracovní styl kreativce, snídaně a workshop zdravé práce – Vzletná – kreativní epicentrum

Pracovní styl kreativce, snídaně a workshop zdravé práce

Started on 18. 02. 2020 Úterý

Pracovní styl kreativce, snídaně a workshop zdravé práce

Ukážeme vám, jak toho stihnout víc, mít lepší nápady a předcházet kognitivní i tělesné únavě.

Na snídani a workshopu vám přiblížíme, jak zvládat kreativní práci s klidnou myslí a zdravým tělem.

Všichni milujeme své projekty, ale následky kreativního zápalu nás často pronásledují i po dokončení díla. My ve WorkLabs boříme stereotypy kreativce a freelancera se smrtonosným životním stylem a ovládáme ta malá každodenní rozhodnutí, která mají ve výsledku velký pozitivní dopad na práci i zdraví. Kromě objevování vašich vlastních super schopností, vám pomůžeme lépe zvládat projekty i čas a předcházet stresu.

O Worklabs: Naší vizí je svět, který pracuje lépe. Naším cílem je vyvinout a dále rozvíjet systém, zdravější práce, tak aby každý mohl dlouhodobě a udržitelně dosahovat kvalitních pracovních výsledků a rozvíjet se. Sami jsme si bojem se špatnými pracovními návyky prošli a teď už víme, že to, co vytváříte vás nemusí sedět zdraví.

Vede Karel Goláň, trenér pohybu a zdravého pracovního stylu.

Equalizer_cover__01

WorkLabs:

Naší vizí je svět, který pracuje lépe. Naším cílem je vyvinout a dále rozvíjet systém zdravější práce, tak aby každý mohl dlouhodobě a udržitelně dosahovat kvalitních pracovních výsledků a rozvíjet se. Sami jsme si bojem se špatnými pracovními návyky prošli.

Workshopy vede Karel Goláň:

Hlavní workaholik Laboratoře práce – WorkLabs. Trenér pohybu a zdravého pracovního stylu. Spoluzakladatel kreativního studia Crea_tura

https://worklabs.cz/

důležité informace o kurzu

útery

18. 2. 2020

cena

290 Kč

v ceně kurzu je přednáška i snídaně

ráno

8:00 — 8:45