Autorská kniha

Started on 06. 02. 2020 Čtvrtek

Autorská kniha

Máš nápad na vlastní příběh nebo knihu?

Tvoření do šuplíku je jistě zábavné a má své kouzlo! Ale co takhle vytáhnout všechny ty obrázky, fotky, ilustrace, příběhy a básně a přetavit je ve vlastní autorskou publikaci? A nebo máš v hlavě nápad na vlastní kreslený příběh?

Tvoření autorských publikací je rozmanitá disciplína, která umožňuje posunout se ve vlastní tvorbě o krok dál. Pojďte spolu s naší lektorkou Juliánou, která se autorské knize věnuje profesionálně, uskutečnit své velkorysé představy o autorské knížce.

Juliána vás provede nepřebernými možnostmi realizace. S její pomocí si sami zvolíte cestu, kterou se chcete ubírat a na jejímž konci bude ona vysněná vlastní publikace.

Pro koho je kurz určen?

Pro všechny, kteří se rádi ponoří do tvůrčího procesu a už mají třeba v šuplíku nastřádané poklady z vlastní tvorby a rádi by jim dali konkrétní formu a podobu.


Co se v kurzu naučíte?

– příprava podkladů a kompletace materiálů

– výběr vhodných technik zpracování knihy 

– základy knižní vazby a její možnosti

– druhy tiskových technik a jejich specifika

 

Proč právě tento kurz?
– jedinečná šance realizovat si sen o vlastní autorské publikaci 

– průvodcem je zkušené a přátelská lektorka, která za své autorské knihy získala mnoho ocenění

2019-10-22-6

MgA. Juliána Chomová

Juliána je bezpochyby vycházející hvězdou ilustrace. Ve své vlastní tvorbě se zabývá komiksem a autorskými knihami. Za svoji tvorbu byla několikrát oceněna. 

Věnuje SE vlastnímu projektu sítotiskové dílny Fatcat press, ve které se zabývá potiskem textilu a papíru pro přátele a širší veřejnost.

Juliana se umí pořádně zabrat do práce a tím svou tvorbu posouvá stále zajímavějším směrem. Její perfekcionistický přístup je v kurzech obrovským přínosem. Patří mezi zkušené lektory s neotřelým přístupem, kterých si vážíme a jsem rádi, že se rozhodla sdílet svůj úhel pohledu právě u nás.

důležité informace o kurzu

čtvrtek

18.30—20.30

kromě státních svátků

cena

5490 Kč

v ceně kurzu jsou zahrnuty
veškeré výtvarné potřeby, kromě samotného tisku autorské knihy

6. 2 — 28. 5. 2020

16 lekcí

Každá lekce trvá 120 minut

Chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma?

Pokud chcete přijít na ukázkovou hodinu zdarma, ozvěte se nám, rádi vás uvítáme a představíme vám naše centrum a veškeré kurzy.