Vzletná – kreativní epicentrum
léto 2020

Letní příměstské tábory

Kadeti a kadetky intergalaktické výpravy

Andrea Katonová
Datum: 24. 08. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Krátký animovaný film II.

Hanna Kovtun a Patricie Cmiková
Datum: 17. 08. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek

Dětský časopis Holubet

Klára Zahrádková & Katka Volfová
Datum: 10. 08. 2020
Čas: 9.00–17.00
Den: pondělí–pátek
léto 2020

Letní kurzy a workshopy

Japonská kaligrafie

Saki Matsumoto
Datum: 07. 07. 2020
Čas: 18.00–20.00
Den: Úterý

Grafický design – Visual Unlimited – Summer essentials

Jan Matoušek
Datum: 09. 07. 2020
Čas: 17.30–21.00
Den: čtvrtek

Grafická dílna – linoryt, suchá jehla, monotypie… léto 2020

Juliána Chomová
Datum: 08. 07. 2020
Čas: 19.00–21.00
Den: Středa
podzim 2020

Připravované kurzy

Základy UX a designu pro web

Ilja Panić
Datum: 08. 10. 2020
Čas: 10.00–16.00
Den: čtvrtek

Usměvavé krasopsaní pro děti

Lucie Špatenková
Datum: 16. 09. 2020
Čas: 17.15–18.30
Den: Středa

Tvůrčí fotografie

Valentýna Janů
Datum: 17. 09. 2020
Čas: 17.00–19.00
Den: Čtvrtek

Sítotisk – workshop

Juliána Chomová
Datum: 31. 10. 2020
Čas: 12.30–16.30
Den: sobota

Proměny interiéru – redesign bytu

Radka Vyplašilová a Světlana Milotová
Datum: 02. 10. 2020
Čas: 10.00–12.30
Den: Pátek

Pokročilé montáže ve Photoshopu

Tomáš Čurda
Datum: 10. 10. 2020
Čas: 10.00–18.00
Den: Sobota & Neděle

Motion design pro začátečníky

Eliška Vojtková
Datum: 05. 10. 2020
Čas: 18.00–20.00
Den: Pondělí

Krasopísmo – začátečníci

Karolína Stryková
Datum: 01. 10. 2020
Čas: 18.15–20.45
Den: Úterý

Krasopísmo – pokročilý

Karolína Stryková
Datum: 08. 10. 2020
Čas: 19.15–21.15
Den: Čtvrtek

Klub malých komiksáků

Juliána Chomová
Datum: 09. 09. 2020
Čas: 17:00–18:30
Den: Středa

Klub malých ilustrátorů

Klára Zahrádková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 14.30–16.00
Den: Pondělí

Grafická dílna – sítotisk, suchá jehla, monotypie, linoryt…

Juliána Chomová
Datum: 09. 09. 2020
Čas: 19.00–21.00
Den: Středa

Animační dílna pro děti

Anna Mastníková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 16.00–17.30
Den: Pondělí

Adobe Indesign pro začátečníky

Juraj Príkopa
Datum: 24. 09. 2020
Čas: 18.00–20.00
Den: čtvrtek

Adobe After Effects pro začátečníky

Eliška Vojtková
Datum: 29. 09. 2020
Čas: 18.00–20.00
Den: Úterý

Usměvavé krasopsaní pro děti

Lucie Špatenková
Datum: 16. 09. 2020
Čas: 17.15–18.30
Den: Středa

Klub malých komiksáků

Juliána Chomová
Datum: 09. 09. 2020
Čas: 17:00–18:30
Den: Středa

Klub malých ilustrátorů

Klára Zahrádková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 14.30–16.00
Den: Pondělí

Animační dílna pro děti

Anna Mastníková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 16.00–17.30
Den: Pondělí

Motion design pro začátečníky

Eliška Vojtková
Datum: 05. 10. 2020
Čas: 18.00–20.00
Den: Pondělí

Animační dílna pro děti

Anna Mastníková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 16.00–17.30
Den: Pondělí

Adobe After Effects pro začátečníky

Eliška Vojtková
Datum: 29. 09. 2020
Čas: 18.00–20.00
Den: Úterý

Tvůrčí fotografie

Valentýna Janů
Datum: 17. 09. 2020
Čas: 17.00–19.00
Den: Čtvrtek

Usměvavé krasopsaní pro děti

Lucie Špatenková
Datum: 16. 09. 2020
Čas: 17.15–18.30
Den: Středa

Krasopísmo – začátečníci

Karolína Stryková
Datum: 01. 10. 2020
Čas: 18.15–20.45
Den: Úterý

Grafická dílna – sítotisk, suchá jehla, monotypie, linoryt…

Juliána Chomová
Datum: 09. 09. 2020
Čas: 19.00–21.00
Den: Středa

Klub malých komiksáků

Juliána Chomová
Datum: 09. 09. 2020
Čas: 17:00–18:30
Den: Středa

Klub malých ilustrátorů

Klára Zahrádková
Datum: 07. 09. 2020
Čas: 14.30–16.00
Den: Pondělí